Dzień 2213-2220 – Nina Godlewska wraz z zespołem NG i Goochie…

sie 30, 2017   //   przez Jacek   //   BLOG, Ogólne, POMOC  //  Możliwość komentowania Dzień 2213-2220 – Nina Godlewska wraz z zespołem NG i Goochie… została wyłączona

Piękny gest pomocy dla mnie 🙂
Nina Godlewska wraz z zespołem NG i Goochie, 4 września organizują dzień pracy, w którym klientki zamiast płacić im za wykonane usługi podarują należność na moje leczenie.
Wszelkie informacje znajdziecie tutaj: https://ninagodlewska.pl/blog/90-drogie-klientki-klienci-kolezanki-koledzy.html

NG Instytut Kosmetologii Nina Godlewska

 Każdy z nas na co dzień wzmaga się z codziennymi problemami. Goni nas czas, kłody spadają nam pod nogi. Stres i bieg życia powoduje, że często nie dostrzegamy tego co najważniejsze. 

Dopiero kiedy przestajemy mieć kontrole nad własnym zdrowiem doceniamy to czego wcześniej nie zauważaliśmy…

Dziś jestem zdrowa i pełna sił i dlatego postanowiłam wesprzeć kogoś kto bardzo tego potrzebuje. Samej byłoby ciężko ale ze wsparciem wspaniałego zespołu z którym na codzień pracuje wiem, że zdziałamy sporo 👍

Jacek Gaworski to człowiek który jest naszym bohaterem, to dla niego rozpoczynamy akcje „Walka o Życie”

Zachęcamy do przyłączenia się do naszej akcji😊
Dnia 4 września umawiając się na zabiegi w naszym salonie zamiast płacić za wybraną usługę nam, należność przekazana zostanie na fundacje wspierająca leczenie Jacka Gaworskiego.

Jestem niezmiernie wdzięczny za chęć wsparcia mojego leczenia, którego koszty są ogromne i gdyby nie ludzie o dobrych sercach nie miałbym szans na jego kontynuowanie.
Zresztą pewnie już dawno nie byłoby mnie wśród Was.
Dziękuję za to, że Jesteście…

 

Archiwum