Dzień 1741-1744 – wyjątkowa płyta na moje leczenie…

maj 8, 2016   //   przez Jacek   //   BLOG, Ogólne, POMOC  //  Możliwość komentowania Dzień 1741-1744 – wyjątkowa płyta na moje leczenie… została wyłączona

Szymon SzymS SzymSiwo Dajewski-wokalista, menadżer muzyczny i sportowy, założyciel MARKI S podarował na moje leczenie swoją płytę, cena 500 zł, poniżej informacja o tym wyjątkowym przedmiocie:
Płyta WhoGo(?) „SYGNAŁ” – pierwsza na Świecie płyta wydana w formie CD umieszczonego w okładce wykonanej ze szkła, na której ręcznie wygrawerowana została postać tytułowego bohatera wraz z innymi projektami graficznymi. Na płycie znajduję się pięć utworów i dwa teledyski,które powstały przy współpracy ze znanymi i mnie znanymi sportowcami i osobami publicznymi z Dolnego Śląska, część z nich to osoby niepełnosprawne.
Jest to wielowymiarowy artystycznie prudukt promujący większy, audio-wizualny projekt zatytułowany „WSPÓŁCZESNE PRZYGODY WhoGo(?)”. Inicjatorem tych koncepcji jest Szymon SzymS SzymSiwo Dajewski-wokalista, menadżer muzyczny i sportowy, założyciel MARKI S, niegdyś współtwórca hip-hopowej formacji Fatum Crew. Za wykonanie szklanej okładki odpowiedzialna jest wrocławska artystka-plastyk,uprawiająca szkło artystyczne oraz projektowanie szkła użytkowego- Małgorzata Dajewska, która współpracowałą przy Jej realizacji z Kaliną Bańką przy konsultacji metodologicznej Ryszarda Więckowskiego. Wszyscy wymienieni artyści-plastycy to reprezentanci wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.
13183137_1037757672967174_1369176192_n

Osoby zainteresowane proszę o kontakt ze mną.
Dzięki Szymon -)—-

Archiwum