Dzień 139 – Do wizyty kontrolnej….

paź 19, 2011   //   przez Jacek   //   BLOG, Diagnostyka, Leczenie  //  Możliwość komentowania Dzień 139 – Do wizyty kontrolnej…. została wyłączona

Jest dobrze, wejście do tętnicy się zasklepiło, wracam do domu!

Rano przyszła anestezjolog dr Ewa Wojciechowicz – Owdziej, która obejrzała miejsce wejścia w tętnicę, osłuchała stetoskopem czy jest w niej prawidłowy przepływ. Wytłumaczyła jakie leki są na co i jak długo mam je przyjmować. W związku z tym, że stan mój był dobry pozwoliła w końcu wstać z łóżka i odłączyć cewnik.

Potem przyszedł dr Maciej Zarębiński kardiolog interwencyjny, który wykonywał zabieg, omówiliśmy jego przebieg i efekt angiograficzny z osiągnięcia, którego jest zadowolony. Pan dr poinstruował mnie jakich pozycji mam unikać podczas snu, żeby mięsień szyjny nie zamykał żyły.

W międzyczasie pielęgniarka przyszła z lekami i podała mi zastrzyk, który będę musiał mieć robiony przez 6 kolejnych dni. Natomiast do garści tabletek, które już przyjmuję dołączyły takie, które będę brał 4 tygodnie i 6 miesięcy.

Na koniec odwiedziła mnie Pani Prezes, żeby sprawdzić jak się czuję i czy jestem zadowolony z pobytu w AMEDS Centrum. Dołączyła do niej pani Ania Płoska nasz opiekun podczas poprzedniej wizyty, która co prawda tym razem nami się nie zajmowała służbowo, ale z sympatii przyszła sprawdzić jak się czuję po zabiegu. To miłe, że wszyscy tak troszczą się o pacjentów 🙂

Pożegnaliśmy się z przesympatycznym personelem i Pan Ryszard koordynator personelu medycznego odwiózł nas na dworzec centralny w Warszawie na pociąg.

Podsumowując jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu i bardzo wysokiej jakości usług jakie oferuje AMEDS Centrum. Personel lekarski przed zabiegiem udziela rzeczowych informacji w sposób bardzo przystępny dla laika takiego jak ja. Sam zabieg jest wykonywany na najwyższej jakości sprzęcie najnowocześniejszą technologią w świecie z profesjonalizmem i doświadczeniem lekarzy wykonujących daje doskonałe efekty.

Personel pielęgniarski bardzo pozytywnie i z zaangażowaniem podchodzący do wykonywanej pracy. Mimo, że czasem mają naprawdę ciężko. Ich fachowość i troska o pacjenta jest wielką ulgą w trudnych chwilach dla chorego po zabiegu. Nic nie stanowi dla nich problemu zawsze uśmiechnięci chętni do pomocy.

W AMEDS Centrum spotkamy się za 6 miesięcy na wizycie kontrolnej, która będzie zakończeniem tryptyku – do miłego!

Strach ma wielkie oczy 😉

Archiwum